Клієнт, яка перебувала на посаді тренера-викладача у одному зі спортивних шкіл м. Харкова, внаслідок недбалості роботодавця без попередження та з порушенням чинного законодавства була переведена на посаду тренера та як наслідок втратила пільги, що надаються за особливий характер праці спеціаліста категорії «тренер-викладач», встановлені нормативними актами Уряду.
З метою захисту прав та інтересів до Київського районного суду м. Харкова направлено позов про визнання переведення незаконним та поновлення порушених прав Клієнта. Судом першої інстанції у задоволенні позову було відмовлено. Не погоджуючись із таким рішенням, розуміючи, що судом першої інстанції було прийнято рішення, яке не у повній мірі відповідає положенням трудового законодавства до Харківського апеляційного суду подано апеляційну скаргу, яка була задоволена.
Відповідач, в свою чергу звернувся до Касаційного цивільного суду Верховного суду з касаційною скаргою якою стверджував, що при зміні найменувань посад з «тренера –викладача» на «тренера» не мало місце юридичного явища «переведення». Проте, у ході розгляду справи у суді касаційної інстанції, який тривав більше року, судом було вірно встановлено обставини справи, досліджено докази та прийнято сторону Клієнта.
За результатом розгляду справи встановлено, що переведення на посаду без відома працівника та подальше його звільнення з нової посади визнано незаконним, поновлено Клієнта на посаді «тренера-викладача» і зобов’язано виплатити середній заробіток за час вимушеного прогулу у сумі понад 50 тис. грн.