- Стягнення аліментів
- Процедура розлучення: як подати на розлучення та розірвати шлюб?
- Розірвання шлюбу
- Визначення місця проживання дитини
- Розподіл майна
- Захист від аліментів
- Визначення місця проживання дитини за згодою подружжя
- Розмір аліментів, який необхідно сплачувати на утримання дитини у 2024 році.
Сімейний кодекс України визначає, що норми сімейного права регулюють майнові і немайнові відносини осіб, які перебувають у законному шлюбі, встановлюють права і обов’язки подружжя, характеризують родинні зв’язки подружжя і дітей.
Наші співробітники з великою практикою сімейних спорів допоможуть вирішити наступні питання.
Яким би щасливим на був шлюб, жодне подружжя не застраховане від суперечок, які в свою чергу нерідко переростають у судові сімейні спори.
Для вирішення таких спорів з метою захисту своїх інтересів кожна сторона в праві звернутись за юридичною допомогою. Кваліфікований юрист не тільки порадить оптимальний спосіб вирішення конфлікту, а й сприятиме відстоюванню ваших прав у суді.
Наша професійна команда юристів пропонує вам свої послуги у врегулюванні сімейних спорів.
Наші послуги
- Розірвання шлюбу;
- Стягнення аліментів;
- Визначення місця проживання дитини;
- Розподіл майна;
- Здійснення батьківських прав батьків, які проживають окремо;
- Встановлення / оспорювання батьківства;
- Усиновлення дитини;
- Позбавлення / обмеження батьківських прав;
- Інші юридичні послуги, пов’язані з сімейними спорами.
Досудове врегулювання сімейного спору. Наші юристи перш за все, спробують вирішити Вашу проблему шляхом переговорів і досягнення певних домовленостей між сторонами конфлікту, так як сімейний спір може бути врегульовано шляхом досягнення згоди між сторонами, шляхом укладення відповідних угод (угоди про розподіл майна, угоди про сплату аліментів, угоди про порядок спілкування з дитиною).
Врегулювання сімейного спору в судовому порядку. Якщо сімейний спір не можливо вирішити мирним шляхом, будь-хто з подружжя має право звернутись до суду. Для ухвалення судового рішення на Вашу користь, потрібно спочатку проаналізувати ситуацію, яка склалася між подружжям, після чого обрати відповідну стратегію та викласти всі обставини в позовній заяві, в подальшому захистивши в судовому засіданні інтереси заявника.
Якщо Ви звертаєтесь до нашої професійної команди юристів, то будьте впевнені, що ми проведемо комплекс всіх необхідних дій, після яких судове рішення буде ухвалено на Вашу користь.
Найбільш поширеними справами у сфері сімейного права вважають суперечки про розподіл спільно нажитого майна. Закон надає для розподілу майна трирічний термін з дня розірвання шлюбу, однак вчинити такі діїз другою половиною завжди становить проблему. Спочатку треба з’ясувати, яке саме майно підлягає розподілу – нерухоме або рухоме, немайнові права, транспорт, частка в бізнесі, банківські вклади, предмети розкоші чи інша власність. Також, при розподілі майна існує величезна кількість інших нюансів, які в змозі врахувати тільки юрист, який має відповідний досвід ведення сімейних справ.
Не останньою категорією справ у сфері сімейного права є й питання позбавлення батьківських прав однієї зі сторін подружжя. Особливістю цієї категорії справ є те, що в разі позбавлення мати чи батька батьківських прав один з них втрачає всі права по відношенню до дитини. Позбавлення батьківських прав – є максимальною мірою відповідальності для батьків, які неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки перед дитиною! Водночас, один із батьків, який позбавлений прав на дитину, не звільняється від обов’язку щодо її утримання, тому суд може на вимогу позивача або за власною ініціативою вирішити питання про стягнення аліментів на дитину. Крім цього, діти успадковують майно, що залишилося після їх смерті, а також після смерті родичів по цій лінії в порядку, передбаченому законом.
Що стосується стягнення аліментів на дитину, то чинним законодавством України передбачено два варіанти, за одним з яких виплати здійснюються
за угодою сторін, добровільно, на підставі досягнутих домовленостей між батьком та мати, а у разі неможливості досягнення таких домовленостей, питання вирішується в судовому порядку. Кошти на утримання дитини (аліменти) присуджуються у частці від доходу матері, батька і (або) у твердій грошовій сумі та в подальшому стягуються з моменту пред’явлення позову до суду. Якщо один із подружжя не сплачував аліменти у шлюбі і не надавав жодної матеріальної допомоги, то в судовому порядку можливо встановити цей факт, і за певний період стягнути з одного із подружжя відповідну суму не сплачених аліментів.
Виключний перелік послуг? Ні, Ми також вирішуємо й інші юридичні питання,пов’язані з сімейними спорами, тому якщо Вам необхідна юридична допомога або відповідна консультація, пропонуємо звернутись за допомогою до нашої професійної команди юристів, залишивши відповідну заявку на сайті або зателефонувавши за вказаним номером телефону.
Кожна Ваша проблема дуже важлива для нас, тому ми залюбки Вам допоможемо та обов’язково знайдемо відповідний підхід для її вирішення.