- Юридичні консультації, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами
- Встановлення винуватця дорожньо-транспортної пригоди
- Оцінка та відшкодування матеріальних збитків
- Спори зі страховими компаніями
Керуючи транспортним засобом на дорозі, серед інших водіїв, навіть дотримуючись всіх правил дорожнього руху, неможливо виключити таку неприємну ситуацію як дорожньо-транспортна пригода (ДТП), тому дуже важливо заздалегідь подбати про свій захист та забезпечити себе хоча б контактним номером телефону професійного юриста юридичної фірми з Автоправа. Своєчасне звернення за юридичною консультацією і правовою допомогою, допоможе Вам у спілкуванні з працівниками правоохоронних органів та іншими учасниками ДТП, дозволить оптимізувати Ваші витрати, а також уникнути можливої кримінальної або адміністративної відповідальності.
Так, ми пропонуємо записати номер телефону нашої юридичної фірми, яка серед іншого надає консультації та юридичну допомогу з ДТП, зберігши контакт під ім'ям – юридична допомога по ДТП Харків, що дозволить Вам перебуваючи в стресовій ситуації легко звернутись до нас.
Тому, якщо Ви потрапили у дорожньо-транспортну пригоду (ДТП) та не знаєте, як правильно себе вести, хвилюєтесь, що Вас з категорії потерпілий перекваліфікують в категорію обвинувачений або не знаєте, як стягнути матеріальну шкоду з винуватої сторони, а страхова компанія відмовляється платити за полісом - пропонуємо звернутись до нашої професійної команди юристів яка наддасть комплекс усієї необхідної юридичної допомоги.
Кожна Ваша проблема дуже важлива для нас, тому ми залюбки Вам допоможемо та обов’язково знайдемо відповідний підхід для її вирішення.
Наші послуги
- Юридичні консультації, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами;
- Встановимо винуватця дорожньо-транспортними пригодами;
- Оцінимо матеріальні збитки;
- Відшкодуємо матеріальні збитки;
- Відшкодуємо моральну шкоду;
- Спори зі страховими компаніями;
- Оскарження протоколів про адміністративне правопорушення;
- Відстоювання ваших інтересів в суді, державних установах та правоохоронних органах;
- Призначення і проведення судових експертиз (авто-технічна, товарознавча та інші);
- Інші юридичні послуги, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами.
Будьте обізнані!
Інструкція Ваших першочергових дій у разі якщо ДТП вже трапилось.
По-перше в жодному випадку не покидайте місце дорожньо-транспортної пригоди, це не допоможе Вам уникнути неприємностей, а тільки ускладнить ситуацію, що призведе до серйознішої адміністративної, або взагалі кримінальної відповідальності.
По-друге, якщо внаслідок ДТП є постраждалі, надайте їм відповідну медичну допомогу, якщо Ви маєте для цього освіту або проходили курси з надання первинної допомоги, однак перш за все відразу зателефонуйте до швидкої за номером 102, також Ви можете викликати для постраждалих учасників ДТП таксі до лікарні або відвести їх туди на власному транспорті (перед тим як поїхати сфотографуйте або зніміть на відео положення свого автомобілю), після цього обов’язково поверніться на місце дорожньо-транспортної пригоди.
Інструкція Ваших подальших дій при ДТП.
Не панікуйте, дотримуйтесь правил дорожнього руху та в жодному разі не змінюйте положення автомобіля, не прибирайте його з дороги, навіть для того, щоб не заважати рухатись іншим учасникам дорожнього руху, однак щоб уникнути ще одного ДТП увімкніть «аварійний режим» і за наявністю встановіть спереду та позаду свого автомобілю попереджувальні знаки (відстань до них двадцять метрів в населеному пункті чи сорок за його межами).
Також, дуже важливо записати паспортні і контактні дані усіх свідків дорожньо-транспортної пригоди, так як їх покази будуть необхідні для розслідування або судових спорів.
Після того як Ви виконали всі вищезазначені дії, необхідно викликати представників поліції, подзвонивши за номером 102.
Інструкція Ваших подальших дій до приїзду працівників поліції.
Ми радимо Вам не намагатись вирішити питання з учасниками ДТП на місці, не реагувати на жодні загрози чи пропозиції, а також не вимагати у винуватця аварії в заставу грошові кошти чи документи, так як такі дії є незаконними та можуть призвести до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
Якщо Ви все ж таки вирішили заплатити потерпілим на місці, обов’язково зафіксуйте це відповідним офіційним документом, в якому буде зазначено що це платіж за відшкодування матеріальної шкоди внаслідок ДТП, якщо Ви це не зробите, то не будете застраховані від подальшого витребування постраждалими в судовому порядку відповідної компенсації. Обов’язково запишіть паспортні дані іншої сторони.
Інструкція Ваших подальших дій при спілкування з працівниками поліції.
Після прибуття на місце ДТП працівників поліції, не кваптесь визнавати свою провину та слідкуйте за діями поліцейських, процесом складання протоколу та внесенням до нього всіх обставин аварії, наполягайте на внесенні зауважень до протоколу, не підписуйте порожні аркуші паперу або незавершені документи, а краще консультуйтесь з юристом або адвокатом юридичної фірми з Автоправа.
Працівники поліції, лише фіксують порушення правил дорожнього руху та повинні скласти наступні документи:
- Протокол огляду місця дорожньо-транспортної пригоди (в ньому повинна міститись повна інформації пригоди, бути зазначені дата, час та місце складання протоколу, посада та ПІБ правоохоронця що його складає, та інші реквізити, яким повинен відповідати документ);
- Схема місця аварії (прослідкуйте, чи правильно на ній розташовані об’єкти);
- Довідка про участь у ДТП (необхідна для звернення до страхової компанії, наполягайте на відповіді де Ви можете її потім отримати);
- Протокол огляду на алкогольне сп’яніння (за ситуацією, не є обов’язковим).
Інструкція Ваших дій у разі складання протоколу на алкогольне сп’яніння.
Під час дорожньо-транспортної пригоди, поліцейські можуть провести огляд на предмет алкогольного сп’яніння. У разі якщо за результатами тесту буде встановлено наявність алкогольного сп’яніння в одного з учасників ДТП, його заставлять сплатити штраф та позбавлять водійських прав на строк від одного до двох років, а за відмову від проходження огляду, водій отримає те саме покарання.
Підставою для проведення такого огляду є:
- наявність ознак алкогольного чи наркотичного сп’яніння (запах спирту, нестійка поза, тремтіння рук, почервоніння шкіри, неналежна поведінка);
- визнання самим водієм наявності такого сп’яніння.
Пам’ятайте, що дозволений рівень алкоголю в крові складає 0,2 проміле, однак пити за кермом все одно не варто. Провести огляд поліцейський має право тільки тоді, коли ви надали на це згоди та за наявності як мінімум двох свідків.
Також пам’ятайте, що тест на стан сп’яніння, може дати помилку, тому якщо ви вважаєте, що результати огляду помилкові, зазначте про це в протоколі огляду та наполягайте на проведенні професійної експертизи у медичній установі.
Якщо Ви звертаєтесь до нашої професійної команди юристів, то будьте впевнені, що ми проведемо комплекс всіх необхідних дій, для того щоб вирішити Вашу проблему.