Меню

Питання/Відповіді

 • Чому банк заблокував карту чи рахунок?

  На сьогоднішній день банки можуть заблокувати рахунок або внаслідок отримання постанови державного чи приватного виконавця про накладення арешту на рахунок, або внаслідок проведення заходів фінансового моніторингу. У разі блокування рахунку негайно зверніться до юриста. Деталі в статті.

 • Що має надати інспектор перед проведенням податкової перевірки?

  Податковим законодавством встановлено, що перед початком податкової перевірки інмпектор має надати копію наказу про призначення перевірки, направлення на перевірку, а також надати на ознайомлення службове посвідчення. За необхідності отримати документи інспектор вправі вручити запит. 

 • Який строк оскарження ППР?

  Відповідно до п. 56.3 ст. 56 ПКУ ППР може бути оскаржене до податкового органу вищого рівня протягом 10 робочих днів, що настають за днем отримання платником податків ППР або іншого рішення контролюючого органу, що оскаржується.

  Водночас, для судового оскарження встановлений загальний строк позовної давності на рівні шести місяців від дня отримання ППР чи іншого рішенн яконтролюючого органу. При попередньому застосуванні процедури адміністративного оскарження строк позовної давності становить три місяці від дня отримання рішення, винесеного за результатом розгляду скарги. Деталі...

 • Як мені правильно себе вести у випадку дорожньо-транспортної пригоди (ДТП)?

  Зафіксуйте за допомогою телефону або камери місце події, бажано здійснити відеофіксацію. Ні в якому разі не пересувайте предмети або транспортний засіб після аварії. Зателефонуйте в швидку допомогу в разі якщо є постраждалі, якщо ви володіти навичками надання першої медецинской допомоги, стежте за постраждалими до приїзду швидкої, надайте їм відповідну допомогу. Не підписуйте жодних документів співробітників правоохоронних органів, доки Ви не ознакомітесь з їх змістом, а в разі відсутності необхідних знань в їх заповненні, дочекайтесь ознайомлення з ними адвоката або юриста. Для вирішення спорів, виникнувших між учасниками ДТП, радимо звернутись до нас за допомогою за телефоном, ми проконсультуємо Ва в онлайн режимі і узгодимо подальші наші кроки в усуненні виниклої проблеми.