Меню

Адвокат Хорошевська Т.В. відстояла інтереси Клієнта у справі про розірвання шлюбу

Роман та Надія (імена змінені) жили в шлюбі, в любові і злагоді довгих десять років, у них підростала така довгоочікувана донечка.

Зосередивши всю свою увагу на маленькій дитині, Надія перестала бути уважною жінкою до свого чоловіка Романа. Тим часом, Роман влаштувався на роботу, пов’язаною із довготривалими відрядженнями, що також не вплинуло позитивно на їх з Надією шлюб, повага і любов згасали, непорозуміння навалилося як снігова грудка, стало ясно, що шлюб таких випробувань не витримує, і кожен з них не хоче розуміти іншого. З боку Надії почалися дії, схожі на маніпулювання дитиною з метою впливу на Романа у заохоченні його на певні дії, які були цікаві виключно їй.

Роман, розгублений, в емоційно - нестабільному стані звернувся до мене за порадою, що йому робити, чи є сенс подавати заяву на розлучення, чи не вплине це на інтереси  дитини, чи зможе він в повній мірі виконувати свої батьківські обов’язки і бачитися із донькою після розлучення та  багато інших питань.

Адвокат проконсультувала Романа з юридичних питань і запропонувала йому певний покроковий  алгоритм дій. Порадила, якщо він готовий до цього процесу і відчуває, що надії на відновлення шлюбних відносин вже нема, не затягувати із поданням відповідної позовної заяви і бути в даному процесі ПОЗИВАЧЕМ. Довго вагаючись, Роман так і не наважився подати до суду позовну заяву про розлучення із Надією та визначення місця проживання їх маленької донечки.

Стосунки з Надією, хоч і на відстані (Надія з малою переїхала з прифронтового Харкова у більш безпечніше місто Чернівці), почали трохи налагоджуватися. Роман періодично приїздив до родини, вони жили начебто нормальним сімейним життям.

Згодом, неочікувано, Роман дізнається, що він вже є ВІДПОВІДАЧЕМ у суді  у двох сімейних справах – з розірвання шлюбу та стягнення з нього аліментів на дитину.

При цьому, дані справи розглядаються в одному з районних судів міста Чернівці. При прийняті до розгляду позовних заяв судом правильно визначено територіальну підсудність у відповідності до  ст.  28 Цивільно-процесуального кодексу України - за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти.

Отже,  поїздки у Чернівці до суду, як і взагалі розлучення, не входили в плани Романа, це затратно і не зручно до того ж,  морально тяжко.

Втім, для таких випадків не присутності особисто у судових засіданнях сторони у справі надійно застосовується надана законодавцем можливість щодо комфортного проведення всіх судових процесів у он-лайн форматі, за допомогою підсистеми Електронний суд, участі у судових засіданнях через відповідну Електронну відео платформу. Окрім того, є можливість надсилання до суду всіх процесуальних документів в он-лайн форматі з особистого Електронного кабінету підсистеми Електронний суд.

При залученні до ведення Вашої справи адвоката, всі питання процесуального характеру, використання Електронного кабінету, направлення до суду всіляких документів, як то, відзиви, заперечення, заяви, клопотання, тощо, участь у судових засіданнях, не викликають  у людини негативних емоцій, в свою чергу,  адвокат забезпечує Вам гарантію того, що всі етапи судового процесу будуть здійснені процесуально правильно, чітко, у відповідності до вимог чинного законодавства України.

Необхідно також зазначити, що присутність позивача/відповідача у суді під час розгляду сімейних спорів не є обов'язковою, інтереси у суді, у органах опіки та піклування  може представляти адвокат. Закондавство України передбачає таку можливість залучення адвоката у сімейних справах, зокрема, при  розлученні  як на стороні позивача так і відповідача. 

Так, в ході судового процесу, в якому Роман був відповідачем відразу у двох справах – про розлучення та стягнення з нього аліментів на дитину, завдяки вчасному втручанню адвоката, вдалося дотриматися ефективного захисту прав та інтересів відповідача, мінімізувати емоційні переживання Романа щодо безпосереднього спілкування тепер уже із колишньою дружиною під час розгляду сімейних справ, подати відзиви і клопотання по справам, визначити розмір аліментів на утримання неповнолітньої дитини у відповідності до чинного законодавства України, а не у розмірі, який забажала Надія для стягнення з Романа. Адвокат професійно підтримав свого клієнта та захистив його права та інтереси.

Звертайтеся до нас, заповнюйте форму та залучайте професіоналів до юридичного вирішення свого питання.  Витрати на адвокатські послуги в даному випадку є спів мірними із пластом  виконаної юридичної роботи і звільнення клієнта від зайвих переживань щодо особистої участі у судовому процесі.

Забезпечення повернення любові до Ваших стосунків ми не гарантуємо, але забезпечити судовий процес та отримання судового рішення зможемо!